Brak produktów w koszyku.

Szukaj w sklepie

Szukaj w katalogu

Artykuły

 • Nareszcie przyszła do nas.

  Jest to niby normalne wydarzenie: przebieg pogody, który nie powinien dziwić, a już nie wywoływać radości, jak u dziecka w ferie z typowej o tej porze roku zimy. Jednak tak jest. Przybierająca warstwa śniegu z każdym dniem bardziej mnie cieszy niż prezent pod choinkę. Jest to zapewne ..."
  czytaj więcej
 • Święto raz na 25 lat.

  Dnia 03 VIII 2019 odbyła się uroczystość jubileuszu 25 lecia istnienia Szkółki Bąblin. Spotkanie odbyło się w gronie pracowników i przyjaciół naszej szkółki. Goście wysłuchali krótkiej opowieści jak było i co zamierzamy. Następnie odbył się spacer pomiędzy roślinami ..."
  czytaj więcej
 • Opadłe liście to nie śmieci !

  Każdego roku spotykamy się z pytaniem, a czasami wręcz określeniem tego jako problem ,,śmieciowy” w ogrodzie. Niepokój dotyczy opadających jesienią liści w ogrodzie, parku i podwórzu. Czasami słyszę, że urasta to do takiego problemu, że są osoby gotowe wyeliminować z planu, ..."
  czytaj więcej
 • Jak ciąć hortensje?

  Powstało pewne zamieszanie wśród początkujących ogrodników dotyczące cięcia hortensji. Przede wszystkim trzeba wiedzieć jaki posiadamy gatunek, gdyż praktycznie z każdym postępujemy trochę inaczej, jak również odmiennie wygląda to na młodych krzewach, dopiero co posadzonych, jak i ..."
  czytaj więcej
 • Termin sadzenia drzew i krzewów.

  Bardzo często spotykamy się z pytaniem: „Kiedy najkorzystniej sadzić krzewy w ogrodzie? Wiosną czy jesienią?” Pytania te są jak najbardziej uzasadnione zwłaszcza, że krzewy produkowane mogą być różnymi technologiami i sprzedawane w różnych formach. Możemy kupić krzewy i ..."
  czytaj więcej


SZKÓŁKA BĄBLIN

Adres szkółki:

Bąblin 16b
64-607 Kiszewo

Adres korespondencyjny:

ul. Graniczna 6
64-600 Oborniki

61 296-30-28
szkolka@bablin.pl